studialicencjackie.info
Warszawa, Polska

Content management i wizualizacja

I stopnia licencjackie
Spis treści

Content management i wizualizacja na ATA

Kierunek: Zarządzanie
Język wykładowy: polski i angielskiStudia w języku polskim i angielskimStudia w języku polskim i angielskim
System studiów: sta­cjo­nar­ne, nie­sta­cjo­nar­ne

Definicje i cytaty

Wizualizacja
Wizualizacja – ogólna nazwa graficznych metod tworzenia, analizy i przekazywania informacji. Za pomocą środków wizualnych ludzie wymieniają się zarówno ideami abstrakcyjnymi, jak i komunikatami mającymi bezpośrednie oparcie w rzeczywistości. W dzisiejszych czasach wizualizacja wpływa na sposób prowadzenia badań naukowych, jest rutynowo wykorzystywana w dyscyplinach technicznych i medycynie, służy celom dydaktycznym, a także bywa pojmowana jako środek wyrazu artystycznego.
Wizualizacja
(…) wizualizacja to reżyserowanie filmu we własnej wyobraźni (…).
Autor: Ursula Markham, Wizualizacja (ang. Visualisation, 1989), Zysk i S-ka. Wydaw., Poznań 1994, tłum. Tomasz Olszewski.
Wizualizacja
Kluczem do procesów wizualizacyjnych są związki pomiędzy emocjami, wrażeniami i wyobrażeniami (…). Podczas wizualizacji wykorzystujemy obrazy, by zmienić emocje lub fizyczne doznania, co w praktyce sprowadza się do tego, że dzięki nim wpływamy na nasze doświadczenie i uczestniczymy w ich kreowaniu.
Autor: Gerald Epstein, Uzdrowienie przez wizualizację. Wyobraźnia kluczem do zdrowia (ang. Healing visualization; 1989), Wydaw. Zysk i S-ka, Poznań 1996, s. 34, 36, tłum. Urszula Zielińska.
Wizualizacja
(…) twórcza wizualizacja jest metodą wykorzystywania wyobraźni w celu kształtowania rzeczywistości zgodnie z naszymi pragnieniami.
Autor: Shakti Gawain, Twórcza wizualizacja, wyd. Medium, Warszawa 1996, s. 11.

Co przemawia za wyborem studiów w Warszawie?

Warszawa

Stolica pełna możliwości
Warszawa, jako centrum polityczne, gospodarcze i kulturalne kraju, otwiera przed studentami nieograniczone szanse na nawiązywanie kontaktów oraz uczestnictwo w prestiżowych wydarzeniach. To miejsce, gdzie działalność instytucji publicznych i międzynarodowych organizacji tworzy unikalne środowisko sprzyjające rozwojowi zawodowemu.

Dynamiczny rynek pracy
Miasto przyciąga największe przedsiębiorstwa oraz innowacyjne startupy, co zapewnia dostęp do licznych praktyk, staży i projektów współpracy. Dzięki temu studenci szybko zdobywają praktyczne umiejętności, które przekładają się na dynamiczny start kariery zawodowej.

Bogata oferta kulturalna i rozrywkowa
Warszawa oferuje szeroki wachlarz wydarzeń kulturalnych, od koncertów i wystaw, po festiwale i spektakle. Ta różnorodność pozwala studentom nie tylko na relaks, ale również na rozwijanie zainteresowań i twórczego podejścia do życia poza uczelnią.

Międzynarodowy charakter
Spotkanie studentów i profesjonalistów z całego świata sprawia, że warszawskie środowisko naukowe jest wielokulturowe i otwarte. Ta globalna wymiana doświadczeń wzbogaca perspektywy edukacyjne i przygotowuje do pracy na arenie międzynarodowej.

Nowoczesna infrastruktura
Rozbudowana sieć transportowa, nowoczesne kampusy, centra naukowe oraz przestrzenie coworkingowe zapewniają komfortowe warunki do nauki i badań. Warszawa inwestuje w rozwój technologiczny, co umożliwia studentom korzystanie z najnowszych rozwiązań i zasobów miejskich.

Kontakt:

ul. Olszewska 12
00-792 Warszawa
tel. (22) 825-80-34/35
fax: (22) 825-80-31
Polityka Prywatności