

Bezpieczeństwo narodowe jest kierunkiem studiów, którego głównym celem jest kształcenie osób, które planują swoją przyszłość związać z pracą w służbach mundurowych lub zainteresowani są zarządzaniem bezpieczeństwem na szczeblu zarówno lokalnym, krajowym jak i międzynarodowym. Praca w formacjach mundurowych mająca opinię wyjątkowo interesującej i zapewniającej stabilizację na trudnym w ostatnim czasie rynku pracy, od lat cieszy się zainteresowaniem wśród absolwentów szkół ponadgimnazjalnych.
W programie studiów na nowym kierunku znajdują się przedmioty podejmujące problematykę bezpieczeństwa narodowego w ujęciu politologicznym, prawniczym, historycznym. Planowane są zajęcia z zakresu rozpoznawania zagrożeń bezpieczeństwa na poziomie lokalnym, krajowym i europejskim oraz im przeciwdziałania.
Proponowane są przedmioty poszerzające wiedzę i rozwijające umiejętności oraz kompetencje na temat instytucji i systemu bezpieczeństwa państwa, strategii i programów w tym zakresie, bezpieczeństwa społeczności lokalnych a także wiele zagadnień specjalistycznych m.in. bezpieczeństwa imprez masowych, zarządzania kryzysowego czy międzynarodowej współpracy policji oraz zarządzania bezpieczeństwem granic.
Konstruując program studiów odwołano się do innowacyjnego i unikalnego w ofercie polskich uczelni łączenia wewnętrznych i międzynarodowych problemów bezpieczeństwa oraz zarządzania nimi.

Bezpieczeństwo narodowe na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie (UMCS) to trzyletnie stacjonarne studia I stopnia o profilu ogólnoakademickim, prowadzone na Wydziale Politologii i Dziennikarstwa. Kierunek jest dla osób, które chcą zrozumieć, skąd biorą się zagrożenia dla państwa i obywateli, oraz poznać instytucje i służby, które im przeciwdziałają.
W programie studiów:
Na kierunku wybierasz jedną z dwóch specjalności: zarządzanie bezpieczeństwem wewnętrznym albo zarządzanie bezpieczeństwem międzynarodowym – w zależności od tego, czy bardziej interesują cię sprawy bezpieczeństwa w kraju, czy na arenie międzynarodowej.
Studia obejmują zajęcia praktyczne, a studenci mogą korzystać z nowoczesnej strzelnicy elektronicznej. Jest też możliwość dołączenia do Legii Akademickiej. Poza zajęciami działa Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego UMCS, w którym możesz rozwijać własne zainteresowania badawcze.
Absolwenci mogą pracować w administracji państwowej – w instytucjach takich jak Biuro Bezpieczeństwa Narodowego, Ministerstwo Obrony Narodowej czy Ministerstwo Spraw Zagranicznych – a także w administracji samorządowej i służbie cywilnej.
Inne drogi to służby mundurowe (wojsko, policja, straż, służby specjalne), agencje ochrony osób i mienia oraz detektywistyczne, ośrodki doradcze, partie i gabinety polityczne oraz organizacje pozarządowe.
Stan na rekrutację 2026/27, na podstawie stron kierunku na irk.umcs.pl.


| liczba absolwentów | |
|---|---|
| rok 2016 | 106 |
| rok 2017 | 83 |
| rok 2018 | 85 |
| rok 2019 | 87 |
| rok 2020 | 73 |
| rok 2021 | 85 |
| rok 2022 | 88 |
| rok 2023 | 67 |
| rok 2024 | 78 |
| % absolwentów | |
|---|---|
| absolwenci z roku 2016 | 90,6% |
| absolwenci z roku 2017 | 89,2% |
| absolwenci z roku 2018 | 89,4% |
| absolwenci z roku 2019 | 92,0% |
| absolwenci z roku 2020 | 90,4% |
| absolwenci z roku 2021 | 85,9% |
| absolwenci z roku 2022 | 78,4% |
| absolwenci z roku 2023 | 82,1% |
| absolwenci z roku 2024 | 85,9% |
| podjęli studia II stopnia | ukończyli studia II stopnia | |
|---|---|---|
| absolwenci z roku 2016 | 68,0% | |
| absolwenci z roku 2017 | 60,3% | |
| absolwenci z roku 2018 | 62,4% | |
| absolwenci z roku 2019 | 56,3% | |
| absolwenci z roku 2020 | 69,9% | |
| absolwenci z roku 2021 | 70,6% | |
| absolwenci z roku 2022 | 56,8% | |
| absolwenci z roku 2023 | 56,7% | |
| absolwenci z roku 2024 | 0,0% |
| abs. 2024 | abs. 2023 | abs. 2022 | abs. 2021 | abs. 2020 | abs. 2019 | abs. 2018 | abs. 2017 | abs. 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| w I roku | 3,1% | 7,1% | 3,8% | 5,4% | 2,7% | 4,2% | 4,3% | 4,3% | 3,6% |
| w II roku | 3,2% | 4,2% | 2,0% | 2,5% | 5,5% | 4,5% | 1,2% | 3,6% | |
| w III roku | 7,2% | 8,5% | 9,0% | 10,5% | 11,5% | 10,1% | 14,0% | ||
| w IV roku | 7,7% | 8,4% | 6,3% | 9,6% | 9,2% | 11,8% | |||
| w V roku | 3,3% | 5,5% | 11,3% | 6,2% | 8,4% |
| abs. 2024 | abs. 2023 | abs. 2022 | abs. 2021 | abs. 2020 | abs. 2019 | abs. 2018 | abs. 2017 | abs. 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| w I roku | 0,41 | 0,89 | 0,49 | 0,62 | 0,30 | 0,60 | 0,51 | 0,52 | 0,34 |
| w II roku | 0,46 | 0,65 | 0,27 | 0,37 | 0,81 | 0,53 | 0,17 | 0,36 | |
| w III roku | 1,04 | 1,20 | 1,23 | 1,65 | 1,49 | 1,35 | 2,02 | ||
| w IV roku | 1,05 | 1,21 | 0,93 | 1,33 | 0,95 | 1,69 | |||
| w V roku | 0,33 | 0,84 | 1,59 | 0,79 | 1,07 |
| jakakolwiek praca | umowa o pracę | |
|---|---|---|
| absolwenci z roku 2016 | 18,49 | 22,89 |
| absolwenci z roku 2017 | 18,87 | 21,82 |
| absolwenci z roku 2018 | 17,99 | 20,56 |
| absolwenci z roku 2019 | 17,81 | 21,40 |
| absolwenci z roku 2020 | 17,65 | 20,76 |
| absolwenci z roku 2021 | 20,07 | 24,17 |
| absolwenci z roku 2022 | 13,88 | 14,70 |
| absolwenci z roku 2023 | 11,43 | 14,17 |
| absolwenci z roku 2024 | 3,30 | 4,11 |
| jakakolwiek praca | umowa o pracę | samozatrudnienie | |
|---|---|---|---|
| abs. z roku 2016 | 41,5% | 34,0% | 1,9% |
| abs. z roku 2017 | 39,7% | 30,1% | 1,2% |
| abs. z roku 2018 | 48,3% | 43,6% | 0,0% |
| abs. z roku 2019 | 35,6% | 29,9% | 2,3% |
| abs. z roku 2020 | 41,1% | 34,3% | 2,8% |
| abs. z roku 2021 | 34,1% | 23,6% | 5,9% |
| abs. z roku 2022 | 47,7% | 40,9% | 0,0% |
| abs. z roku 2023 | 44,8% | 26,9% | 3,0% |
| abs. z roku 2024 | 39,7% | 25,6% | 0,0% |
| abs. 2024 | abs. 2023 | abs. 2022 | abs. 2021 | abs. 2020 | abs. 2019 | abs. 2018 | abs. 2017 | abs. 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| jakakolwiek praca | 25,8% | 22,5% | 34,7% | 22,1% | 29,8% | 24,6% | 38,0% | 22,2% | 25,1% |
| umowa o pracę | 20,0% | 13,4% | 29,7% | 14,0% | 23,9% | 20,3% | 31,7% | 17,9% | 20,1% |
| samozatrudnienie | 0,0% | 2,4% | 0,0% | 4,0% | 2,8% | 2,0% | 0,0% | 0,3% | 1,7% |
| absolwenci 2024 | absolwenci 2023 | absolwenci 2022 | absolwenci 2021 | absolwenci 2020 | absolwenci 2019 | absolwenci 2018 | absolwenci 2017 | absolwenci 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| w I roku | 3 698 zł | 3 128 zł | 3 312 zł | 2 218 zł | 2 102 zł | 1 784 zł | 2 837 zł | 1 835 zł | 1 817 zł |
| w II roku | 4 333 zł | 4 327 zł | 3 579 zł | 2 879 zł | 1 865 zł | 2 561 zł | 2 061 zł | 2 261 zł | |
| w III roku | 4 942 zł | 4 448 zł | 3 298 zł | 3 062 zł | 2 799 zł | 2 623 zł | 2 196 zł | ||
| w IV roku | 5 578 zł | 4 580 zł | 3 968 zł | 3 630 zł | 3 434 zł | 2 751 zł | |||
| w V roku | 5 892 zł | 5 101 zł | 4 321 zł | 4 231 zł | 3 344 zł |
| absolwenci 2024 | absolwenci 2023 | absolwenci 2022 | absolwenci 2021 | absolwenci 2020 | absolwenci 2019 | absolwenci 2018 | absolwenci 2017 | absolwenci 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| w I roku | 4 935 zł | 3 992 zł | 3 702 zł | 2 631 zł | 2 349 zł | 1 908 zł | 3 211 zł | 2 119 zł | 2 108 zł |
| w II roku | 5 320 zł | 4 872 zł | 4 434 zł | 3 289 zł | 2 468 zł | 2 738 zł | 2 359 zł | 2 450 zł | |
| w III roku | 5 550 zł | 4 923 zł | 3 931 zł | 3 387 zł | 3 272 zł | 3 052 zł | 2 606 zł | ||
| w IV roku | 5 882 zł | 5 162 zł | 4 275 zł | 3 942 zł | 3 584 zł | 3 071 zł | |||
| w V roku | 6 317 zł | 5 426 zł | 4 462 zł | 4 458 zł | 3 566 zł |
| abs. 2024 | abs. 2023 | abs. 2022 | abs. 2021 | abs. 2020 | abs. 2019 | abs. 2018 | abs. 2017 | abs. 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| w I roku | 0,46 | 0,43 | 0,52 | 0,41 | 0,40 | 0,38 | 0,68 | 0,43 | 0,50 |
| w II roku | 0,54 | 0,61 | 0,57 | 0,47 | 0,38 | 0,56 | 0,46 | 0,58 | |
| w III roku | 0,61 | 0,60 | 0,50 | 0,55 | 0,58 | 0,56 | 0,51 | ||
| w IV roku | 0,69 | 0,62 | 0,63 | 0,67 | 0,68 | 0,60 | |||
| w V roku | 0,71 | 0,71 | 0,71 | 0,75 | 0,67 |